APIE MUS

Sveiki atvykę į Plaukui.lt, kur tikime, kad sveikas kūnas - gražus kūnas. Mūsų misija – teikti aukštos kokybės natūralias kosmetikos priemones, kurios maitina ir stiprina veido, kūno bei plaukų būklę.

Mūsų istorija prasidėjo nuo supratimo: dauguma rinkoje esančių kosmetikos produktų turi stiprių cheminių medžiagų, kurios ilgainiui gali pažeisti odos būklę. Siekėme sukurti geresnį sprendimą pasitelkdami gamtos jėgą. Mūsų ekspertų komanda dirbo kartu su mokslininkais ir sukūrė produktus, kurie yra naturalūs, tinka alergiškiems žmonėms, turi įrodytą veiksmingumą.

Prekes ženklas S:U

S:U = vanduo. Žodis SU turkų kultūroje atspindi vandens svarbą kasdieniame gyvenime, o vandens pagrindu pagaminti  odos priežiūros produktai užtikrina lengvą drėkinimą ir greitą įsisavinimą į odą. 

Sudėtyje esantis laukinių juodųjų bičių fermentuotas medus – gali padėti atkurti natūralią odos mikroflorą. Šis fermentas gali padėti sumažinti sebumo gamybą, sustiprinti pažeistą odos barjerą.

Produktai

Prekės ženklas BIOXSINE

Bioxsine yra inovatyvus plaukų priežiūros prekės ženklas, kurio produkcija susilaukė pripažinimo dėl savo unikalios formulės ir veiksmingumo. Kosmetika yra skirta tiems, kurie svajoja apie sveikus, stiprius bei gražius plaukus. Priemonės padeda kovosti su plaukų slinkimu ir skatina naujų plaukų augimą.

Bioxsine produktai sukurti remiantis ilgamete mokslinių tyrimų ir plaukų priežiūros srities patirtimi.

Produktai