Naujas prekės ženklas - Earth Rhythm - Plaukui.lt

Naujas prekės ženklas - Earth Rhythm

SERTIFIKUOTA | EKOLOGIŠKA | AUGALŲ PAGRINDAS | 99% BE PLASTIKLO
Gerai Tau. Gerai Žemei.
Earth Rhythm nėra tik vardas. Tai įsipareigojimas gaminti gryniausius, sveikiausius produktus ir mokyti visus, kodėl taip svarbu būti sąmoningam Žemėje.

Earth Rhythm - Tvarumo ir Grožio Harmonija

„Earth Rhythm“ – prekės ženklas, kuris ne tik rūpinasi jūsų grožiu, bet ir pasaulio, kuriame gyvename, sveikata. Šiandien norime pasidalinti šia gražia istorija, vertybėmis ir tuo, kas daro „Earth Rhythm“ unikaliu.

Kas yra „Earth Rhythm“?

„Earth Rhythm“ – tai natūralios ir tvarios kosmetikos prekės ženklas, kuris siekia suteikti aukščiausios kokybės produktus, pagamintus iš natūralių ir ekologiškų ingredientų. Jie yra įsipareigoję kurti produktus, kurie ne tik gerina jūsų odos ir plaukų būklę, bet ir mažina neigiamą poveikį aplinkai.

Prekės ženklo misija

Earth Rhyhtm misija yra paprasta: gaminti veiksmingus, ekologiškus ir tvarius grožio produktus, kurie būtų prieinami visiems. Grožis neturėtų būti pasiekiamas gamtos sąskaita, todėl kiekviename gaminyje naudojami tik natūralūs ingredientai, kurie yra saugūs tiek žmogui, tiek planetai.

ECOCERT sertifikatas: Kokybės ir tvarumo garantija

Prekės ženklas didžiuojasi galėdamas pasakyti, kad modernūs gamybos principai yra patvirtinti ECOCERT – vienos žinomiausių pasaulyje ekologiškų produktų sertifikavimo organizacijų. Tai reiškia, kad gaminiai atitinka griežčiausius tarptautinius standartus, o gamybos procesai yra draugiški aplinkai ir socialiai atsakingi.

Kietieji šampūnai ir kondicionieriai: Nauja grožio era

Vienas iš išskirtinių produktų yra kietieji šampūnai ir kondicionieriai. Šie produktai ne tik puikiai valo ir drėkina plaukus, bet ir yra ekologiški bei tvarūs. Kietieji šampūnai ir kondicionieriai neturi plastiko pakuočių, todėl jie padeda mažinti atliekų kiekį. Be to, juose nėra kenksmingų cheminių medžiagų, todėl jie yra saugūs tiek jums, tiek aplinkai. Kietieji šampūnai ir kondicionieriai yra pagaminti iš natūralių ingredientų, tokių kaip argano aliejus, kokosų aliejus ir įvairūs augaliniai ekstraktai, kurie maitina ir stiprina plaukus.

Prisijunkite prie mūsų

Kviečiame jus tapti „Earth Rhythm“ bendruomenės dalimi ir prisidėti prie tvaraus grožio judėjimo. Kartu galime kurti pasaulį, kuriame grožis ir tvarumas eina koja kojon. Aplankykite mūsų internetinę parduotuvę ir atraskite produktus, kurie padės jums puoselėti savo grožįbbei kartu rūpinantis planeta.

„Earth Rhythm“ – grožis, kuriuo galite didžiuotis.

Grįžti į tinklaraštį